• ZAKAZNICKÁ LINKA
    +420 606 237 340
    info@cistenikobercuhradec.com
Galerie Objednávka Průběh čištění

Reference

DOPRAVA
Hradec Králové: ZDARMA
Mimo Hradec Králové: dohodou
(od okraje Hradce Králové)
Minimální objednávka 450,- Kč
KONTAKT
Tel.: +420 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuhradec.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
 
Níže uvádíme vybrané reference, které jsme obdrželi e-mailem. Další reference najdete v katalogu firmy.cz a na portálu nejremeslnici.cz


Máme gauč jako nový!

Rádi bychom poděkovali za skvěle vyčištěný gauč. Zkoušeli jsme na něj mnoho přípravků z televizních reklam, ale i „babských rad“, ale nikdy nebyl výsledek dokonalý. Jsme maximálně spokojení a ještě jednou díky!

Jana Mezerová, Hradec Králové

Poděkování

Dobrý den, s manželem bychom chtěli poděkovat za skvělý přístup, co se týče časového harmonogramu čištění. Uznávám, že s námi se domluvit nebylo vůbec lehké. Velmi nás překvapil profesionální přístup, rychlost, ale hlavně efektivita samotného čištění! Koberec na vyhození vypadá téměř jako nový! Brzy vás určitě znova uvidíme, máme další koberec u babičky.

Magdaléna Bártlová, Hradec Králové

Křeslo

Přestože nesnášíme pouštět cizí lidi do našeho bytu, přítel mě přemluvil. A dobře udělal. Moje oblíbené křeslo, které jsem dostala k narozeninám a často jej využívá náš pes více než já, vypadá skvěle a je bez zápachu. Děkujeme a doporučujeme i ostatním známým.

Manželé Horákovi, Hradec Králové

Čištění sedací soupravy

Jsme s vašimi službami velmi spokojení a chci vám tímto napsat velký dík. Sedací soupravu jsme užívali naplno a taky podle toho vypadala. Manželka na to vyzkoušela snad vše, co lze a vyhodili jsme za různé přípravky pěkné peníze. Přitom stačilo tak málo. Děkuji, konečně má žena klid a já taky.

Radek Doležal, Hradec Králové

Koberec v pokoji

Musím vám ještě jednou poděkovat za vyčištění koberce v našem dětském pokoji. Byla to poslední možnost, než jsem jej chtěla vyhodit. Nevěděla jsem, že může tak prokouknout. Ušetřila jsem díky vám několik tisíc korun a hlavně máme skoro nový koberec. Náš malý si má na čem hrát a my jsme nemuseli kupovat nový a stěhovat pokoj.

Daniela Kolářová, Hradec Králové